Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Dış Ticaret Danışmanlığı

Dış Ticaret Danışmanlığı

Firmamız, globalleşmenin doğal bir sonucu olarak Uluslararası Ticaret’in giderek yaygınlaşması düşüncesinden yola çıkarak; hayaller üzerine net hedefler belirleyerek, yarattığımız fark ile büyümek ve gücümüzü katlamak ilkesiyle birçok farklı sektörde ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermek amacıyla 2010  yılında İstanbul’da kurulmuş  bir firmadır.

 Finans ve Yatırım Danışmanlığı

Finans ve Yatırım Danışmanlığı

Fertel Dış Ticaret, bankacılık, finans ve reel sektördeki bilgi birikimi ve iş ortaklıkları sayesinde firmalara finans yönetiminde, işletme sermayesi finansman temininde, kurumsal risklerinin yönetiminde, uzun vadeli yatırım ve proje kredileri ihtiyaçlarında, stratejik ve finansal ortaklık süreçlerinde, alternatif finansman tekniklerinde, halka arz çalışmalarında ve borçların yeniden yapılandırılması konularında uçtan uca kaliteli hizmet prensibi ile değer katan bir danışmanlık şirketidir.

Lojistik

Lojistik

Şirketimiz, İtalya Bologna' da kurulu şubesinde, depoları ve geniş park alanları ile İtalya'daki operasyonel faaliyetlerini Türkiye ile online şekilde yürütmektedir. Bunun yanında Bulgaristan’da bir Metin AVCIOĞLU Fertel Dış Ticaret kuruluşu olan T.F.T şirketi hem Balkan hem de Avrupa ülkelerine Bulgar plakalı öz mal araçları ile uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir.

Turizm

Turizm

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı satış noktaları ile geniş bir hizmet ağına sahip olan şirketimiz dev kadrosuyla , her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm otellerden, kültür turlarına, uçak biletinden araç rezervasyonuna, fuar hizmetlerinden kongre organizasyonlarına; sizlere sunulan her ürün uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.

Sağlık Turizm

Sağlık Turizm

Şirketimiz, sağlık turizmi için Türkiye’yi ziyaret eden konuklar, uluslararası standartların üzerinde tıbbi cihazlar, deneyimli hekim kadrosu tarafından tedavi olma imkanı bulurken, sağlık merkezlerine yakın mesafedeki konaklama tesisleri ile, konuklar Türkiye’nin doğal güzellikleri ve hareketli şehir yaşamının tadını çıkarma imkanı buluyor.

Altın Alım Satım

Altın Alım Satım

Şirketimiz sektörün en köklü ve en iyi kuruluşlarla partner olarak, onların ürünlerini müşterilerine en uygun şekilde ulaştırmış ve bunun yanında kendi imal ettiği ürünleride müşterilerine ulaştırmayı hedef haline getirmiştir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın