İnşaat Projeleri
Buradasınız: Anasayfa / İnşaat Projeleri

Fertel Dış Ticaret yurt içi ve yurtdışında yaptığı birçok inşaat projesini başarı ile tamamlamış ve halende devam etmektedir.  Plan, proje, büyük sanayi yapıları, konut, toplu konut, işyeri, toplu işyeri, sanayi siteleri, sağlık tesisleri ve inşaat taahhüt işlerinde faaliyet gösteren Fertel Dış Ticaret, kaliteli imalatları ve verdiği güvenle sektöründeki öncü faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaşanacak güvenli mekanların tasarımından imalatına kadar her aşamasında deneyimli teknik kadrosu ile çalışmalarını çağın gereklerine göre titizlikle yürüten ve bugüne kadar ürettikleri ile ve oluşturduğu güvenle adından söz ettirmiştir.

 

Şirketimiz, inşaat sektöründe gerçekleştirdiği birçok başarılı projenin ardından, faaliyet alanlarını genişleterek büyümesini sürdürmektedir. İnşaat sektöründe gerek altyapı gerekse Üstyapı işlerinde ciddi bir tecrübeye sahip olan Metin AVCIOĞLU Fertel Dış Ticaret, havalimanı, baraj, yol, kanalizasyon, eğitim binaları, sağlık tesisleri, toplu konutlar gibi önemli projeleri başarıyla hayata geçirmiştir.

 

Havalimanı yapımı konusunda yurtiçi ve yurtdışı danışmanlık, tasarım, teknik altyapı projeleri, iç dekorasyon, dış dekorasyon, enerji nakil hatları ve trafo istasyonları gibi hizmetlerinin yanında yap sat hizmetimiz de bulunmaktadır.

 

Çalışmalarında kaliteyi her zaman birinci önceliği olarak gören Metin AVCIOĞLU Fertel Dış Ticaret, yurtiçinde elde ettiği deneyimler ile yurtdışı pazarlarda da Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte ve birçok farklı ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir."

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın