Fi̇nans Ve Yatırım Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
 Finans ve Yatırım Danışmanlığı

Fertel Dış Ticaret, bankacılık, finans ve reel sektördeki bilgi birikimi ve iş ortaklıkları sayesinde firmalara finans yönetiminde, işletme sermayesi finansman temininde, kurumsal risklerinin yönetiminde, uzun vadeli yatırım ve proje kredileri ihtiyaçlarında, stratejik ve finansal ortaklık süreçlerinde, alternatif finansman tekniklerinde, halka arz çalışmalarında ve borçların yeniden yapılandırılması konularında uçtan uca kaliteli hizmet prensibi ile değer katan bir danışmanlık şirketidir.

 

Şirketlere ve kurumlara, sürdürülebilir strateji ve iş modeli arayışlarında danışmanlık hizmeti verir. İç ve uluslararası pazarlardaki uzmanlığımız, özel endüstri bilgimiz ve finansal modelleme yeteneklerimizle, etkin stratejiler formüle etmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Etkin stratejiler formüle etmek başarımızın sadece ilk adımı. Daha sonra müşterilerimizle belgeler hazırlayıp detaylı uygulama programı geliştirmek için çalışıyoruz.

 

Bu belgeler müşterilerin yatırımcılara, kredi sağlayıcılara, resmi karar verici makamlara ve diğer potansiyel destekleyicilere yaklaşmasına olanak veriyor. Strateji uygulama programının tüm aşamalan boyunca müşterilerimizin yanında duruyoruz ve tüm paydaşlar için en olumlu sonucu başarmalarına yardımcı oluyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın