Hataylı İş İnsanı Meti̇n Avcıoğlu'na Anlamlı Ödül
Buradasınız: Anasayfa / Haberler
29 Haziran 2024, Cumartesi
HATAYLI İŞ İNSANI METİN AVCIOĞLU'NA ANLAMLI ÖDÜL
Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu'na İstanbul Raffles Hotel’de düzenlenen 60. Avrupa Marka Ödülleri Gecesi’nde “Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı” ödülüne layık görüldü.
HATAYLI İŞ İNSANI METİN AVCIOĞLU'NA ANLAMLI ÖDÜL

20 yıldır Ortadoğu ve Afrika pazarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adını duyuran Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu, İstanbul Raffles Hotel’de düzenlenen 60. Avrupa Marka Ödülleri Gecesi’nde “Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı” olarak ödüle layık görüldü.

Ankara ile Almanya’da dönemin başkenti Bonn arasında imzalanan İşgücü Antlaşması’nın 60’ıncı yılı nedeniyle İstanbul’da düzenlenen 60. Yıl Avrupa Marka Ödülleri töreninde Avrupa ve Ortadoğu’da gerçekleştirdiği başarılı yatırımlarla adını duyuran Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu “Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı” ödülüne layık görüldü.

YATIRIMLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK

60. Yıl Avrupa Marka Ödülleri Gecesi’nde ‘Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı’ ödülüne layık görülen Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu yaptığı konuşmada, “Başta ülkemiz olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde yatırımlarımız son hızıyla devam edecek. Elde ettiğimiz başarı aslında bir ekip işidir. Ekip arkadaşlarımızla birlikte ülkemize katma değer sağlamak için büyük işleri başarmaya devam edeceğiz. Böyle bir ödülü bizlere layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

MEMLEKET TAKIMIMIZ HATAYSPOR'UMUZU UNUTMADIK

20 yıldan bu yana İstanbul’da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu, bundan sonraki hedefinin Süper Lig’de kalma başarısı gösteren Hatayspor Kulübü’nü daha iyi yerlere getirmek için yetki almaya hazır olduğunu belirtti.

 

Kaynaklar ;

Hatay Gazetesi

Hatay Söz Gazetesi

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın